1 miejsce SP-3 we współzawodnictwie sportowym szkół powiatu cieszyńskiego.

3 października br. w Cieszynie w Starostwie odbyła się „Gala sportu” oraz „Dwudziestolecie organizacji współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży szkół Powiatu Cieszyńskiego”. Wśród szkół podstawowych w kategorii igrzyska dzieci w roku szkolnym 2018/2019 zwyciężyła Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie pokonując ponad sześćdziesiąt szkół tego typu. To drugi raz z rzędu „Trójka” zajęła 1 miejsce w tejże rywalizacji.

Wyróżnienie odebrała Dyrektor szkoły Małgorzata Jasionowicz i nauczyciel wychowania fizycznego Piotr Piotrowski. Złotą odznakę Szkolnego Związku Sportowego za działalność w strukturach SZS otrzymał nasz wuefista Zdzisław Kołodziejczyk. Wśród osób składające gratulacje Dyrekcji i nauczycielom wf była Sekretarz Gminy Beata Macura.
Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zawalczyli o to trofeum.
Piotr Piotrowski