Więcej o: Rekrutacja do klasy I

Rekrutacja do klasy I

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie informuje, że rozpoczęcie procedury rekrutacji do klasy I na rok szkolny 2021/2022 nastąpi w dniach:

od 06.04.2021r. od godz. 8:00 do 20.04.2021r. do godz. 15:00

Rejestracji należy dokonać na stronie: www.gminaskoczow.podstawowe.vnabor.pl

Na w/w stronie, po zalogowaniu się, będziecie Państwo mogli wypełnić elektroniczny wniosek przyjęcia dziecka do naszej szkoły. Jeśli Państwo posiadają adres e-mailowy, prosimy o wpisanie go we wniosku ze względu na możliwość przesyłania powiadomień z platformy naboru, co ułatwi kontakt z Państwem.

ZARZĄDZENIE NR 0050.25.2021 BURMISTRZA MIASTA SKOCZOWA z dnia 29 stycznia 2021 r. w sprawie wprowadzenia harmonogramu czynności przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz…

Więcej „Rekrutacja do klasy I”
Więcej o: Kolorowe Stołówki Amica

Kolorowe Stołówki Amica

Nasza szkoła została zgłoszona do akcji Kolorowe Stołówki Amica i ma szansę na nagrodę główną, czyli renowację stołówki szkolnej o wartości do 80 000 zł! W Akcji zbierane są głosy rodziców, nauczycieli i lokalnych społeczności (tylko osób pełnoletnich). Na podstawie oddanych głosów tworzony jest ranking w trzech kategoriach – szkoły do 150 uczniów, szkoły do 350 uczniów, szkoły powyżej 350 uczniów. Szkoły, które uzyskają pierwsze miejsce w rankingu danej kategorii wygrywają realizację renowacji stołówki, za miejsce drugie i trzecie w danej kategorii szkoły otrzymają voucher na produkty Amica w kwocie 5000 zł.

Głosowanie już się rozpoczęło i trwa do 15.05.2021 r. Jedna zalogowana osoba (do głosowania wymagane jest posiadanie konta na stronie: Moja Amica) może oddać jeden głos dziennie. Aby zdobyć dodatkowe głosy można także wziąć udział w promocji Kolorowe Stołówki i kupić produkt premiowany w terminie realizacji akcji.
Więcej informacji: https://kolorowestolowki.amica.pl/o-akcji

Prosimy o udział w głosowaniu !