Więcej o: Finał XXVI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

Finał XXVI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej

15 kwietnia 2021 r. na terenie naszej szkoły odbył się finał XXVI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla klas IV i V.  W tym wyjątkowym roku ze względu na pandemię ostatni etap zmagań konkursowych odbywał się na terenie każdej ze szkół, z których pochodzili uczniowie wyłonieni po dwóch etapach czyli szkolnym i rejonowym. Również w naszej szkole z powodu zaleceń epidemicznych jedna z osób pisała test konkursowy w czasie rzeczywistym, ale w sposób online.

Wyjątkową wiedzą biblijną z zakresu księgi Dziejów Apostolskich wykazali się uczniowie klasy Va Martyna Machała, Małgorzata Piekarczyk i Jakub Kozina. Od października do kwietnia uczniowie przygotowywali się do udziału w konkursie na spotkaniach stacjonarnych w szkole oraz na zajęciach online pod opieką pani mgr Katarzyny Czujak.

Więcej “Finał XXVI Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej”