Więcej o: Konkursy, konkursy… i nagrody

Konkursy, konkursy… i nagrody

W kwietniu obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Ziemi. Była to świetna okazja do  promowania postaw ekologicznych wśród uczniów. Ze względu na trwającą pandemię wszystkie konkursy ekologiczne przenieśliśmy do świata wirtualnego. Klasy I-III wykonały kartki z życzeniami dla Ziemi, a klasy IV-VIII plakaty, prezentacje multimedialne, mapy mentalne. Konkurs został zorganizowany przez  p. Lucynę Krystę, w ocenie prac konkursowych pomogła p. Sylwia Kwas. Po powrocie do szkoły nadszedł czas na wręczenie dyplomów, nagród książkowych i wyróżnień przez Panią Dyrektor Małgorzatę Jasionowicz. O niektórych konkursach pisaliśmy już wcześniej, inne wspominamy pierwszy raz.

Więcej „Konkursy, konkursy… i nagrody”
Więcej o: Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne

Szanowni Rodzice, informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, nasza szkoła postanowiła udostępnić możliwość zawierania polis NNW szkolnych w formie indywidualnej. Spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl. Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

Więcej „Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Szkolne”