Więcej o: Każdy koniec jest początkiem nowej historii.

Każdy koniec jest początkiem nowej historii.

25 czerwca zakończył się wymagający i nieprzewidywalny rok szkolny 2020/2021. Był to rok nowych wyzwań, poznawania swoich możliwości i walki z własnymi słabościami. I choć różnił się znacznie od poprzednich lat, to radość z nadchodzących wakacji pozostała u wszystkich taka sama!

W piątkowe przedpołudnie zadowoleni uczniowie z dumą odbierali świadectwa z rąk wychowawców. Nawet maseczki nie były w stanie zakryć tego jedynego w swoim rodzaju uśmiechu, który mówi wszystko! 😊Młodsi i starsi cieszyli się, bo nadszedł czas upragnionego odpoczynku. Niektórym jednak łezka zakręciła się w oku – koniec roku to przecież także czas pożegnań. Od września w  nowy etap edukacyjny wkroczą nasi trzecioklasiści. Po kilku wspólnie spędzonych latach trudno im było rozstać się z ukochanymi Paniami: Kaliną Stefaniak, Katarzyną Kozieł, Joanną Kołodziejczyk. Na otarcie łez młodsi koledzy z klasy 2a pod opieką pani Klaudii Niesyt przygotowali dla nich krótki program artystyczny.

Więcej „Każdy koniec jest początkiem nowej historii.”