Więcej o: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Wakacje są cudowne, mają natomiast jedną wadę: zawsze kończą się zbyt szybko. W szkolnym kalendarzu trudno jednak  znaleźć drugi taki dzień jak 1 września. To właśnie wtedy towarzyszy nam najwięcej emocji: radość ze spotkania z kolegami, ciekawość („Kto będzie mnie uczył?”), zaskoczenie („Pomalowali!”), oczekiwanie („To jaki mamy plan?”).

Dziś przeżyliśmy 61. w historii Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie rozpoczęcie roku szkolnego. Uroczyście powitaliśmy uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole.  Klasa 3b pod opieką pani Darii Kur zachęciła pierwszoklasistów do nauki. Na starcie edukacyjnej przygody najmłodsi uczniowie usłyszeli od starszych kolegów oraz pani dyrektor wiele ciepłych, dodających odwagi słów.

Więcej „Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego”