Więcej o: PROGRAM PROFILAKTYKI ZINTEGROWANEJ ARCHIPELAG SKARBÓW

PROGRAM PROFILAKTYKI ZINTEGROWANEJ ARCHIPELAG SKARBÓW

Program Archipelag Skarbów® to dwa dni warsztatów, w których rozmawiamy z młodzieżą o sprawach ważnych dla nastolatka: dorastanie, szczęście, przyjaźń i miłość. Program wspiera młodzież w poznawaniu i akceptacji siebie, wzmacnia kompetencje w zakresie asertywności oraz zachęca do pozytywnego spojrzenia na istotne obszary z punktu widzenia psychologii rozwojowej. Program będzie realizowany w dniach 7 – 8 października 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Skoczowie w budynku przy ul Bielskiej 34 w godzinach 9.50 – 13.50 dla uczniów klas 8 przez trenerów fundacji YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego.

Spotkanie dla rodziców uczniów biorących udział w programie odbędzie się w formie online we wtorek 12.10.2021r. Dotyczyć będzie tego, jak w pozytywny sposób towarzyszyć nastolatkom w ich drodze dorastania.

Serdecznie zapraszamy!

Fundacja YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego jest licencjonowanym partnerem Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, który jest właścicielem praw autorskich rekomendowanego programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów®.