Więcej o: Wycieczka na Targi Książki

Wycieczka na Targi Książki

15 października pięćdziesięcioro miłośników książek bladym świtem wyruszyło do Krakowa, by wziąć udział w 24. Międzynarodowych Targach Książki. Po dwuletniej przerwie znów mogliśmy zasmakować niezwykłej atmosfery panującej na targach, spotkać się z pisarzami, wydawcami, zdobyć autografy oraz kupić upragnione pozycje książkowe.

Na długo pozostaną w naszej pamięci słowa i osoba profesora Jerzego Bralczyka, rozmowy z p. Waldemarem Cichoniem, autorem książek ,,Cukierku, ty łobuzie” czy spotkanie z wydawcami książek i zdobycie autografu Neli Małej Reporterki. Wróciliśmy z torbami książek, uśmiechami na twarzy, głowami pełnymi wspomnień i świadomością, że spotkanie z ciekawym człowiekiem jest nie do zastąpienia.

Barbara Mendroch

Więcej „Wycieczka na Targi Książki”
Więcej o: NAGRODZENI W DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

NAGRODZENI W DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października o godzinie 13.00 w sali widowiskowej „Pod Pegazem” odbyła się uroczysta gala, gdzie nagrodzono dyrektorów, nauczycieli, a także przyznano stypendia uczniom. Wśród zaproszonych i nagrodzonych gości przez Burmistrza Miasta Skoczowa byli także przedstawiciele naszej szkoły: dyrektor szkoły Małgorzata Jasionowicz oraz nauczyciele – Piotr Piotrowski, Krystian Neliszer i Natalia Gabryś-Klus. Cieszymy się, że liczne grono stypendystów stanowili uczniowie ze skoczowskiej „Trójki”. Byliśmy bardzo dumni także z absolwentów, którzy odbierali stypendia. Uroczystość uświetnił utwór „Friend like me” (piosenka z „Alladyna”) zagrany na klarnecie przez Jakuba Kozinę z klasy 6.

Więcej „NAGRODZENI W DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ”