Więcej o: LEKCJA WF-u Z MISTRZEM – ALEKSANDRĄ JAGIEŁO

LEKCJA WF-u Z MISTRZEM – ALEKSANDRĄ JAGIEŁO

Co to był za dzień dla uczniów z klas sportowych o profilu pływacko-siatkarskim! Naszą szkołę 22 października odwiedziła była przyjmująca reprezentacji Polski, m.in. dwukrotna Mistrzyni Europy w 2003 i 2005 r., brązowa medalistka Mistrzostw Starego Kontynentu z 2009 roku – Aleksandra Jagieło, obecnie prezes zarządu BKS BOSTIK Bielsko-Biała, przewodnicząca do spraw siatkówki kobiet w PZPS.

Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Anima Pro Active przy współpracy z firmą BDB EVENT. Odbyło się w ramach programu warsztatów LEKCJA WF-u Z MISTRZEM, którego celem jest promowanie dyscypliny sportowej, jaką reprezentuje zaproszony gość. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia mistrzyni Aleksandry Jagieło oraz jej dokonań. Pani Aleksandra przywiozła ze sobą komplet medali oraz nagród w celu pokazania ich zebranym uczniom.

Więcej „LEKCJA WF-u Z MISTRZEM – ALEKSANDRĄ JAGIEŁO”