Kiermasz świąteczny

Szanowni Państwo!

9 grudnia w czasie konsultacji dla rodziców, w godzinach 16.00 – 17.00, rozpocznie się doroczny kiermasz świąteczny. Serdecznie zapraszamy w tym dniu wszystkich rodziców do zakupu przygotowanych ozdób i upominków. Sprzedaż będzie prowadzona równolegle w budynkach przy ulicy Osiedlowej (korytarz na parterze) i Bielskiej (korytarz na I piętrze). Od 10 grudnia aż do wyczerpania zapasów w czasie przerw międzylekcyjnych dekoracje i upominki będą mogli zakupić nasi uczniowie. W tym roku dochód z kiermaszu przekażemy na leczenie i rehabilitację małego Franka.

Wystawione przedmioty są efektem pracy utalentowanych uczniów, rodziców, dziadków, nauczycieli i przyjaciół szkoły, którym jesteśmy niesamowicie wdzięczni. Zapewniamy, że każda rzecz cieszy oko i może stać się wyjątkowym prezentem lub świąteczną dekoracją domu. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie lub swoich bliskich.

Poniżej namiastka tego, co na Państwa czeka.

Więcej „Kiermasz świąteczny”