Więcej o: Dni Otwarte szkół ponadpodstawowych

Dni Otwarte szkół ponadpodstawowych

W środę 12 kwietnia uczniowie kl. 8c odwiedzili Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie. Przewodniczący szkoły, absolwent naszej Trójki, oprowadził swoich młodszych kolegów i koleżanki po pracowniach i warsztatach. Na koniec uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w pokazie klasy ratowniczo-pożarniczej. Dobrze wyposażona szkoła, ciekawa propozycja związana z projektami i zagranicznymi praktykami oraz serdeczna atmosfera zapewne stały się zachętą, by plany związane z wyborem  szkoły pokierować właśnie tam. W piątek 8 kwietnia uczniowie kl. 8a i 8b w ramach doradztwa zawodowego gościli w Zespole Szkół im. W. Szybińskiego w Cieszynie. Dziewczyny i chłopcy mieli okazję poznać bazę szkoły oraz panujący tam klimat.