Więcej o: Światowy Dzień Wcześniaka

Światowy Dzień Wcześniaka

W naszej szkole po raz drugi świętowaliśmy Światowy Dzień Wcześniaka, który przypada  17 listopada. Wśród naszych uczniów mamy też spore grono dzieci, które urodziły się przedwcześnie. Troska o te Maluszki i solidarność z ich rodzinami zmobilizowała nas do zorganizowania akcji charytatywnej. Od 14 do 17 listopada zbieraliśmy pampersy, chusteczki nawilżane i emolienty. Udało się zebrać sporo rzeczy, które zostaną przekazane dla oddziału neonatologii Wojewódzkiego Szpitala w Bielsku – Białej oraz Pediatrycznego Szpitala w Bielsku – Białej. 17 listopada był w naszej szkole FIOLETOWYM DNIEM, w którym naszym strojem chcieliśmy podkreślić, że pamiętamy o wszystkich Wcześniaczkach. Klasa 3c z panią wychowawczynią Katarzyną Zgodą uczestniczyła w ,,fioletowym marszu” na skoczowskim  rynku reprezentując szkołę w obchodach Światowego Dnia Wcześniaka.

Więcej „Światowy Dzień Wcześniaka”