Więcej o: „Białe szaleństwo” w Wiśle Malince, czyli… VIII Zawody Narciarskie „O Puchar Lolka”

W mroźny poniedziałkowy poranek, 27 lutego, na stoku ,,Klepki” w Wiśle Malince na starcie slalomu VIII Zawodów Narciarskich „O Puchar Lolka” stawiło się ponad 50 zawodników! Byli wśród nich uczniowie z klas 1 – 8 oraz opiekunowie: rodzice, dziadkowie, ciocie, starsze rodzeństwo…

Zawodnicy rywalizowali w 5 kategoriach: uczniowie z klas 1 – 3, uczniowie z klas 4 – 6, uczniowie z klas 7 i 8. W osobnej konkurencji zmierzyli się opiekunowie uczniów. Z kolei w konkurencji rodzinnej brano pod uwagę łączny czas dziecka i opiekuna.

Więcej „„Białe szaleństwo” w Wiśle Malince, czyli… VIII Zawody Narciarskie „O Puchar Lolka””
Więcej o: Podsumowanie akcji Góra Grosza

Podsumowanie akcji Góra Grosza

Jak co roku społeczność  naszej szkoły przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Góra Grosza, której celem jest wsparcie potrzebujących dzieci z naszego kraju. Przez kilka miesięcy uczniowie zbierali grosiki w swoich klasowych skarbonkach, a w lutym wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu podliczyli zebrane pieniądze. Nasza tegoroczna Góra Grosza była naprawdę ogromna – liczyła 1168,79 zł i ważyła 53,5 kg.

Największe kwoty zebrały klasy:
1b – 140, 26 zł
4b – 155,94 zł
8a  – 123, 26 zł
8d – 100, 75 zł
Zebrane pieniądze zostały przekazane organizatorom – Towarzystwu Nasz Dom. Dziękujemy wszystkim, którzy dorzucili swój grosik i poświęcili czas na podsumowanie zbiórki. 🙂

Więcej „Podsumowanie akcji Góra Grosza”