Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 r.

Ważne informacje dotyczące obowiązujących na terenie szkoły procedur bezpieczeństwa oraz szczegółowy harmonogram spotkań z wychowawcami:

• Do szkoły przychodzą tylko zdrowi uczniowie, w których otoczeniu nikt nie przebywa na kwarantannie ani w izolacji.
  • Przed wejściem do szkoły uczniowie grupują się w swoich oddziałach.
  • Do budynku szkoły 1 września oprócz uczniów i pracowników mogą wejść tylko rodzice uczniów klas 1 według zasady – 1 dziecko z jednym rodzicem.
  • Wszystkich uczniów i rodziców wchodzących do budynku szkoły obowiązuje maseczka lub przyłbica a dorosłych dezynfekcja rąk  lub rękawiczki ochronne.
  • Uczniowie przychodzą na wyznaczoną godzinę i udają się bezpośrednio do wyznaczonych sal.
  • W dniu rozpoczęcia roku szkolnego obowiązuje strój galowy.

Karty zapisu są do pobrania na stronie internetowej szkoły ( kliknij tutaj ) Wypełnione druki można wrzucać do skrzynki znajdującej się przy wejściu do szkoły, lub dostarczyć do świetlicy.

Osoby wchodzące do świetlicy zobowiązane są do zakrywania ust i nosa.
Do świetlicy będą przyjmowane w pierwszej kolejności: uczniowie klas 1-3, dzieci obojga rodziców pracujących, dzieci czekające na dowóz, jak również dzieci pracowników służby zdrowia, służb mundurowych,pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych realizujący zadania związane z zapobieganiem COVID-19. W miarę wolnych miejsc będą przyjmowani pozostali uczniowie. Zapraszamy.