Awans naszych szachistów

Po zdobyciu drugich miejsc w Gminnym Drużynowym Turnieju Szachowym nasze reprezentacje zagrały w Strumieniu w Powiatowym Drużynowym Turnieju Szachowym. Młodsze dzieci (rocznik 2009 i młodsi) w składzie: Ewa Myrmus 5b, Zofia Madej 5b, Amelia Więzik 7a i Wojciech Więzik 5a zdobyły ostatecznie 6. miejsce. Starsze dzieci (roczniki 2008 i 2007) w składzie: Karolina Myrmus 7a, Olaf Gesing 7d, Igor Myrmus 8b, Szymon Wlach 8b zdobyły II miejsce i awans do zawodów rejonowych – półfinału wojewódzkiego. Gratulujemy!

Piotr Piotrowski

powiatowe zawody szachowe
powiatowe zawody szachowe
powiatowe zawody szachowe
powiatowe zawody szachowe
powiatowe zawody szachowe
powiatowe zawody szachowe
powiatowe zawody szachowe
powiatowe zawody szachowe
powiatowe zawody szachowe
powiatowe zawody szachowe