Bal Karnawałowy klas 1-3

Tradycją naszej szkoły jest organizowanie, dla młodszej grupy wiekowej, balu karnawałowego. Również w tym roku szkolnym 17 stycznia uczniowie klas I-III wzięli udział w balu przebierańców. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Tego dnia aula szkolna zamieniła się w salę balową. Zjawiskowy wygląd, wprowadził uczestników balu w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy, przy dźwiękach muzyki,bawili się wyśmienicie, a bogaty program zabaw i konkursów sprawił, że żadne dziecko się nie nudziło. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Była również okazja do wykonania zdjęć w karnawałowych przebraniach.
W naszej placówce bale przebierańców są atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dlatego wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby bal się udał- serdecznie dziękujemy!