Biegi przełajowe.

biegi przełajowe

W piątek 25 września na stadionie SOSiR w Skoczowie odbyły się zawody sportowe w sztafetowych biegach przełajowych. Pierwsze zawody w tym roku szkolnym. Myślę, że dzieci mogą być zadowolone tak jak nauczyciele i rodzice także. W rywalizacji sztafet klas 7-8 dziewczęta i chłopcy zajęli 2 miejsca. Reprezentacja klas 4-6 w kategorii dziewcząt zajęła 2 miejsce. W zawodach wzięła udział także druga drużyna dziewcząt, walcząca dzielnie i zbierająca doświadczenie (wielkie brawa). Pierwsze miejsce w kategorii chłopców klas 4-6 zajęła nasza drużyna i będzie reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych.

Nasi reprezentanci: Zofia Madej, Weronika Szczotka, Jakub Cichowlas, Aleksander Machej, Hanna Duda, Martyna Zagórny, Karolina Myrmus, Antonina Rakus, Zofia Szostak, Piotr Matuszny, Mikołaj Szostak, Julia Glet, Magdalena Płusa, Oliwia Iwankowska, Oliwia Ziebura, Kaja Macura, Weronika Martinek, Grzegorz Sokół, Bartosz Konopka, Paweł Pustówka, Daria Baranowska, Zuzanna Szczęsna, Natalia Bojda, Adelina Donieva, Julia Kaczmarczyk, Klaudia Gruszczyk, Nadia Czyż, Filip Noszka, Fabian Kaczmarczyk, Tomasz Zwardoń, Hubert Trojanowski, Szymon Ogiegło, Karol Duda, Tymon Gruchel.

Korneliusz Rakus