Dni Skoczowa – Konkurs Mój Talent

W dniach od 8 do 10 czerwca odbywały się w 51 Dni Skoczowa. Tradycją stało się już, że w obchodach dni naszego miasta aktywnie uczestniczą  dzieci. Skoczowskie świętowanie rozpoczęło się od pochodu historycznych postaci, w których role wcielili się m.in. uczniowie naszej szkoły. Chwilę później w konkursie „Mój Talent” na profesjonalnie przygotowanej scenie,

swoje zdolności taneczne, muzyczne i recytatorskie prezentowali uczniowie skoczowskich szkół i przedszkolacy. W tym roku charakter artystycznym prezentacjom nadawała „nutka patriotyczna”. Podczas konkursu na rynku naszą szkołę reprezentował m.in. Zespół Merlin,  duet  Maja Szczodrowska i  Miłosz Kurzok, tercet Julia Buda, Kamila Kurzok i Cezary Machej, wiersz recytowała Maja Kalita. Cieszymy się, że w gronie laureatów konkursu znaleźli się nasi uczniowie. W kategorii „recytacja wiersza” rywalizację klas 1-5 wygrała Maja Kalita, zaś w kategorii „piosenka patriotyczna” 1 miejsce w konkursie dla klas 6 i 7 oraz gimnazjów wywalczył nasz tercet w składzie: Julia Buda, Kamila Kurzok i Cezary Machej. Gratulujemy!

oprac. S. Chmiel