Dyskotekowe pożegnanie karnawału

Uczniowie klas 4 – 8 pożegnali karnawał, bawiąc się podczas dyskoteki we wtorek 25 lutego. Licznie przybyli uczniowie na 3 godziny oderwali się od szkolnych obowiązków, tańczyli, próbowali przysmaków przygotowanych specjalnie na tę okazję. Niektórych trudno było rozpoznać z powodu perfekcyjnie przygotowanych kostiumów i makijaży.

Uczestnicy dyskoteki wybrali chłopca i dziewczynkę, którzy mieli najlepsze kostiumy. Wygrali: Oliwia Trojanowska z klasy 6c oraz Marceli Szmajda z klasy 6c. Dyskoteka została zorganizowana przez Radę Samorządu Uczniowskiego. DJ-em był pan Łukasz Zgoda. O bezpieczeństwo uczniów i przygotowanie przekąsek zadbali nauczyciele naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie!

Izabela Steciuk