Dzień Edukacji Narodowej

11 października społeczność naszej szkoły świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Jak co roku Rada Samorządu Uczniowskiego przygotowała dla nauczycieli artystyczne podziękowania. Tym razem uczniowie postanowili pomóc nauczycielom w spełnieniu ich życzeń, zapraszając do szkoły eksperta w tej dziedzinie – złotą rybkę. Przedstawiona przez nich niecodzienna wersja baśni pokazała, o czym marzą pracownicy szkoły. Bardzo byśmy chcieli, żeby wszystkie wymienione życzenia się spełniły. Jeśli jednak rybce zabraknie mocy, nie będziemy się gniewać. Wasza wdzięczność wyrażona w pięknej inscenizacji, śpiewie (Miłosz Kurzok, Maja Szczodrowska, zespół DoReMi), grze na perkusji (Cezary Machej) jest dla nas cenniejsza.

Dziękujemy każdemu z Was za miłe słowa, uśmiechy, gesty i wyśpiewane szóstki!

PS Jesteśmy także wdzięczni wszystkim zaangażowanym w przygotowania nauczycielom, zwłaszcza pani Izabeli Steciuk (scenariusz i reżyseria, pani Sylwii Kwas (scenografia), panu Sławomirowi Chmielowi (oprawa muzyczna).

Kamila Morcinek