Gala Nasi Najlepsi

Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

Doskonale wiedzą o tym uczniowie, którzy w minioną środę – 12 czerwca – w Teatrze Elektrycznym  w Skoczowie odbierali nagrody na Gali Nasi Najlepsi. Przez cały rok wytrwale pracowali  i odnosili liczne sukcesy. Uroczystość zorganizowana przez Miejski Zarząd Oświaty w Skoczowie była uhonorowaniem ich wysiłku. Docenieni zostali laureaci konkursów, olimpiad, zawodów sportowych, artystycznych i naukowych na szczeblach u powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim. Pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wręczyli im burmistrz  Skoczowa Mirosław Sitko, zastępca burmistrza Andrzej Bubnicki oraz przewodnicząca Komisji Kultury i Oświaty Maria Sobik. Cieszymy się, że grono naszych uzdolnionych uczniów jest tak liczne. Wśród wyróżnionych znaleźli  się:

Kacper Bura, Piotr Matuszny, Mikołaj Szostak, Dawid Grynia, Cezary Machej, Maciej Birowski, Szymon Ogiegło, Mateusz Myrmus, Zofia Szostak, Martyna Zagórny, Hanna Duda, Karolina Myrmus, Małgorzata Gorgosz, Lena Janikowska, Julia Szczotka, Nadia Czyż, Natasza Kozubek, Karolina Myrmus, Mateusz Myrmus, Mikołaj Grzybek, Tomasz Zwardoń, Szymon Ogiegło, Adrian Budkowski, Tymon Gruchel, Natalia Przybyła, Julia Buda, Sonia Czyż, Natalia Franek.

Zaszczytny tytuł Skoczowskiego Prymusa zdobyła Natalia Przybyła z klasy 8b. Na miano to zasłużyła, uzyskując wysoką średnią ocen i bardzo angażując się w życie społeczne szkoły. Pięcioro uczniów z „Trójki”  otrzymało Stypendia Gminy Skoczów:

Maja Kalita, Karolina Myrmus, Mateusz Myrmus, Natalia Przybyła, Magdalena Uszyńska.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Kamila Morcinek