GALA ,,TRÓJKI”, CZYLI NASI NAJLEPSI

Gala Trójki

Każdy ma coś, czym może podzielić się z innymi. Każdy ma jakiś talent, który go wyróżnia. Nasi uczniowie mają wielkie serca, wyjątkową wiedzę i są niezwykłymi sportowcami, o czym mogliśmy się przekonać we wtorek 21 czerwca, uczestnicząc w Gali ,,Trójki”.

Podczas uroczystego spotkania uczniom klas 4 – 8 zostały wręczone pochwały dyrektora szkoły Małgorzaty Jasionowicz, podziękowania dla wolontariuszy oraz  dyplomy i nagrody dla: klasy roku, mistrzów poprawnej polszczyzny i nauk ścisłych, utalentowanych młodych aktorów, ekologów, konstruktorów atomu, artystów solidaryzujących się z mieszkańcami Ukrainy, znawców polskiej ortografii i interpunkcji, najlepszych czytelników i sportowców.

Szczególne podziękowania zostały skierowane do rodziców i dziadków naszych wychowanków – przyjaciół ,,Trójki”, którzy zaangażowali się w akcje charytatywne.

Dziewięcioro uczniów spośród licznego grona nagrodzonych wzięło udział w gminnej gali ,,Nasi Najlepsi 2022” – zorganizowanej w sali widowiskowej ,,Pod Pegazem”. Naszą szkołę reprezentowali: Tymoteusz Hernik z 7a, Karolina Myrmus z 7a, Antonina Rakus z 7a, Wiktoria Żwak z 7a, Bartosz Konopka z 7b, Malwina Dzierbanowicz z 7c, Bartosz Gonera z 7c, Filip Noszka z 8b i Jan Steciuk z 8b.

Wszystkim serdecznie gratulujemy, a ósmoklasistom życzymy sukcesów w nowych szkołach!

Agnieszka Krysta

Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki
Gala Trójki