I Otwarte Zawody Szachowe o Puchar Dyrektora SOSiR

I Otwarte Zawody Szachowe o Puchar Dyrektora SOSiR odbyły się 8 czerwca 2019 roku w auli Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie. Startowało 28 zawodników. Najmłodszy miał 8 lat, a najstarszy 45. Uzyskano następujące wyniki:                                                                            –rocznik 2009 i młodsi,1 miejsce Jakub Kałuża SSz “Olimpia” Goleszów, 2 miejsce Piotr Niemiec SP 8 Skoczów, 3 miejsce Kasper Konderla SP 8 Skoczów, 4 miejsce Daniel Waszut  SP 3 Skoczów, 5 miejsce Jakub Klemiński  SP 8 Skoczów, 6 miejsce Paweł Sikora  SP 3 Skoczów.

– rocznik 2008-2004

1 miejsce Mateusz Myrmus SP 3 Skoczów

2 miejsce Bartosz Goszyk SP Ochaby

3 miejsce Mikołaj Grzybek SP 3 Skoczów

4 miejsce Karolina Myrmus SP 3 Skoczów

5 miejsce Jan Kolondra SP 8 Skoczów

6 miejsce Agnieszka Goszyk SP Ochaby

– rocznik 2003 i starsi

1 miejsce Maciej Mroziak SSz “Olimpia” Goleszów

2 miejsce Grzegorz Wiercigroch

3 miejsce Michał Cieśla

4 miejsce Krzysztof Myrmus

5 miejsce Krystian Waisman

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary i medale, wszyscy zaś dyplomy i słodkie co nieco.

Zawody sędziowali Piotr Piotrowski i Mirosław Frycz.

Organizatorami imprezy byli: SOSiR, SP 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie i ZSP w Pogórzu.

Piotr Piotrowski