Kartka na święta.

Szkolne Koło Wolontariatu pragnie zaprosić wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji „Kartka na święta”. Tą akcją chcemy objąć podopiecznych Domu Pomocy „Feniks” ze Skoczowa. Część podopiecznych nie ma rodzin, ani nikogo bliskiego poza mieszkańcami i pracownikami Domu. Chcemy wesprzeć ich dobrym słowem, pozytywnym przekazem zawartym w świątecznych życzeniach.

Dlatego zwracamy się do Was – Wychowawców o pomoc w zorganizowaniu tej akcji. Jest 21 podopiecznych, do których chcemy przesłać życzenia. Prosimy, aby uczniowie wykonali kartkę bożonarodzeniową, wpisali na niej życznia, zaadresowali według wzoru – zdjęcie. Kartkę należy podpisać np. Ania kl. 2 SP 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie, a następnie dostarczyć do szkoły na ul. Osiedlową – od 7 – 14 grudnia.

Katarzyna Chrobok