Każdy koniec jest początkiem nowej historii.

25 czerwca zakończył się wymagający i nieprzewidywalny rok szkolny 2020/2021. Był to rok nowych wyzwań, poznawania swoich możliwości i walki z własnymi słabościami. I choć różnił się znacznie od poprzednich lat, to radość z nadchodzących wakacji pozostała u wszystkich taka sama!

W piątkowe przedpołudnie zadowoleni uczniowie z dumą odbierali świadectwa z rąk wychowawców. Nawet maseczki nie były w stanie zakryć tego jedynego w swoim rodzaju uśmiechu, który mówi wszystko! 😊Młodsi i starsi cieszyli się, bo nadszedł czas upragnionego odpoczynku. Niektórym jednak łezka zakręciła się w oku – koniec roku to przecież także czas pożegnań. Od września w  nowy etap edukacyjny wkroczą nasi trzecioklasiści. Po kilku wspólnie spędzonych latach trudno im było rozstać się z ukochanymi Paniami: Kaliną Stefaniak, Katarzyną Kozieł, Joanną Kołodziejczyk. Na otarcie łez młodsi koledzy z klasy 2a pod opieką pani Klaudii Niesyt przygotowali dla nich krótki program artystyczny.

Koniec roku szkolnego najtrudniejszy okazał się dla naszych ósmoklasistów, którzy opuszczają mury „Trójki”. Uroczyste pożegnanie absolwentów przygotowane przez klasę 7a pod opieką pani Iwony Czakon-Kobus odbyło się w kameralnym gronie. Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom klas siódmych oraz wręczenie świadectw uczniom kończącym szkołę z wyróżnieniem. Tradycyjnie także absolwentom przyznane zostały statuetki „Lolków” w następujących kategoriach:

  1. Najwyższa frekwencja „Byłem, jestem i będę”

Dominik Gembala VIIIb

  1. Najlepszy sportowiec

Szymon Ogiegło VIIIa

  1. Najlepsza sportsmenka

Klaudia Gruszczyk VIIIb

  1. SuperLolek

Klaudia Gruszczyk VIIIb

  1. Działalność społeczna „Lwie serce”

Klaudia Gruszczyk VIIIb

  1. Potęga umysłu”

Mateusz MyrmusVIIIa

We wzruszających słowach ósmoklasiści podziękowali pani dyrektor Małgorzacie Jasionowicz, swoim wychowawcom – Izabeli Steciuk i Łukaszowi Zgodzie – oraz wszystkim nauczycielom i pracownikom za wspólnie spędzone lata.

Niestety, ten rok szkolny kończymy jeszcze w cieniu pandemii… Mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach los okaże się dla nas łaskawszy. Tymczasem za sobą zostawiamy wspomnienia zdalnych lekcji i nauczania hybrydowego…

Sezon beztroski i błogiego odpoczynku uznajemy za otwarty!

Kamila Morcinek

zakończenie roku szkolnego
zakończenie roku szkolnego
zakończenie roku szkolnego
zakończenie roku szkolnego
zakończenie roku szkolnego