Kiermasz świąteczny w “trójce”.

W okresie przed Wigilią ogromnym zainteresowaniem cieszą się świąteczne ozdoby. Najcenniejsze są te, zrobione własnoręcznie. Jeszcze lepiej, jeśli wykonają je dzieci. Aby znaleźć coś wartościowego, wcale nie trzeba wyjeżdżać na jarmark do Wiednia albo Krakowa. Od wielu już lat w Skoczowie przy ul. Osiedlowej 1 odbywają się świąteczne kiermasze. 13 grudnia zespół nauczycieli Pola Nadziei zaprosił wszystkich zainteresowanych do “trójki” na  zakupy. Choć wiele pięknych ozdób znalazło już swoich nabywców,pozostało jeszcze trochę wyjątkowych przedmiotów, które mogą przyczynić się do stworzenia w naszych domach świątecznego klimatu. Zapraszamy. Sprzedaż jeszcze się nie zakończyła, a pieniądze uzyskane podczas kiermaszu przeznaczane są na pomoc tym, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują.

Sławomir Chmiel