Kiermasz świąteczny

Szanowni Państwo!

9 grudnia w czasie konsultacji dla rodziców, w godzinach 16.00 – 17.00, rozpocznie się doroczny kiermasz świąteczny. Serdecznie zapraszamy w tym dniu wszystkich rodziców do zakupu przygotowanych ozdób i upominków. Sprzedaż będzie prowadzona równolegle w budynkach przy ulicy Osiedlowej (korytarz na parterze) i Bielskiej (korytarz na I piętrze). Od 10 grudnia aż do wyczerpania zapasów w czasie przerw międzylekcyjnych dekoracje i upominki będą mogli zakupić nasi uczniowie. W tym roku dochód z kiermaszu przekażemy na leczenie i rehabilitację małego Franka.

Wystawione przedmioty są efektem pracy utalentowanych uczniów, rodziców, dziadków, nauczycieli i przyjaciół szkoły, którym jesteśmy niesamowicie wdzięczni. Zapewniamy, że każda rzecz cieszy oko i może stać się wyjątkowym prezentem lub świąteczną dekoracją domu. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie lub swoich bliskich.

Poniżej namiastka tego, co na Państwa czeka.

Zapraszamy! „Niech się dzieje dobro”!