ZAWIESZENIE ZAJĘĆ STACJONARNYCH DLA UCZNIÓW KL. IV – VIII.

ważne informacje

Zgodnie z decyzją MEN od poniedziałku 26 października do niedzieli 8 listopada 2020r. klasy IV – VIII  przechodzą na nauczanie zdalne. Zajęcia zdalne są obowiązkowe i odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem lekcji, przez Aplikację Classroom, Meet. Jak nakazują przepisy, na lekcjach będzie sprawdzana obecność. Wszyscy uczniowie powinni mieć sprawną kamerkę oraz mikrofon w laptopie, komputerze, gdyż będą one potrzebne do prawidłowej komunikacji i udziału w lekcjach. Klasy I – III  realizują naukę bez zmian, w budynku szkolnym przy ulicy Osiedlowej.
Zgodnie z nowymi wytycznymi dzieci i młodzież w wieku do 16-tego roku życia w godzinach 8:00 -16:00 będą mogły przebywać poza domem tylko w towarzystwie osób dorosłych (nie dotyczy drogi do i ze szkoły).

Wszystkim życzę dużo zdrowia i wytrwałości – dyrektor szkoły Małgorzata Jasionowicz