Konkurs BRD 2020.

Dnia 3 marca 2020 roku odbył się kolejny konkurs –XLIII Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Po raz pierwszy Gminny Konkurs BRD odbył się w naszej szkole.

Szkołę Nr 3 im. Jana Pawła II reprezentowali następujący uczniowie:

Grupa młodsza: Zofia Chwastek, Piotr Matuszny oraz  Krzysztof Orszulik z klasy Va. Młodsza drużyna zajęła II miejsce w gminie. Opiekę nad drużyną pełni mgr Lucyna Michenko.

Grupa starsza:

Zofia Naglik z klasy VIII b , Piotr Klimurczyk oraz Kacper Juroszek z VIII a. Uczniowie mieli do napisania test dotyczący przepisów ruchu drogowego, a następnie do przejechania bardzo trudny tor przeszkód.  Nasza drużyna zajęła I miejsce w Gminie. Kacper Juroszek uzyskał tytuł  najlepszego uczestnika w gminie. Przejechał tor przeszkód uzyskując 0 punktów karnych. Indywidualnie w naszej Gminie Kacper Juroszek zajął I miejsce, a Piotr Klimurczyk II miejsce, a Zosia Naglik III miejsce. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekę nad drużyną pełni mgr inż. Bożena Dedio.