Mistrz Kierunków na Widnokręgu

W marcu po raz kolejny w naszej szkole odbył się szkolny konkurs przyrodniczy : ” Mistrz Kierunków na Widnokręgu” , do którego przystąpili uczniowie klas czwartych i szóstych. Konkurs składał się z dwóch etapów : pierwszy -obowiązkowy przeprowadzony w ramach lekcji przyrody w dniach 18- 27 marca – wśród wszystkich uczniów, drugi – dobrowolny 29 marca, do którego zakwalifikowali się najlepsi z etapu pierwszego . Ostatecznie Tytuł Mistrza Kierunków na Widnokręgu klas czwartych w tym roku przypadł uczennicy klasy 4a – Karolinie Myrmus, wicemistrzami zaś zostali Sara Kamyczek z klasy 4a oraz Bartosz Gonera z klasy 4c. Zwycięzcom konkursu gratulujemy i czekamy na drugi etap wśród uczniów klas szóstych, który odbędzie się niebawem . Po wyłonieniu Mistrza klas szóstych wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy i nagrody .

Aleksandra Para