NAGRODZENI W DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2021 roku o godzinie 13.00 w sali widowiskowej „Pod Pegazem” odbyła się uroczysta gala, gdzie nagrodzono dyrektorów, nauczycieli, a także przyznano stypendia uczniom. Wśród zaproszonych i nagrodzonych gości przez Burmistrza Miasta Skoczowa byli także przedstawiciele naszej szkoły: Dyrektor Szkoły Małgorzata Jasionowicz, nauczyciele Piotr Piotrowski, Krystian Neliszer i Natalia Gabryś-Klus. Cieszymy się, bowiem liczne grono stypendystów stanowili uczniowie ze skoczowskiej „Trójki”. Byliśmy bardzo dumni także z Absolwentów, którzy odbierali stypendia. Uroczystość uświetnił również utwór „Friend like me” (piosenka z „Alladyna”), zagrany na klarnecie przez Jakuba Kozinę z klasy 6.