Noc w szkole

Już wkrótce wakacje. Za kilka dni ósmoklasiści na dobre opuszczą mury „Trójki”. Im bliżej końca roku szkolnego, tym… chętniej chodzą do szkoły. W nocy z 14 na 15 czerwca spędzili w niej nawet noc! Z czwartku na piątek specjalnie dla nich zorganizowana została Noc w szkole. Podczas tego szczególnego spotkania uczniowie mogli wziąć udział w konkurencjach sprawnościowych, zaśpiewać karaoke, pograć w przyniesione gry, powspominać szkolne czasy, zjeść pizzę i obejrzeć kilka filmów. Nic nie sprawiło im jednak takiej przyjemności jak zabawa w chowanego. Nocnemu ukrywaniu w spowitej ciemnością szkole towarzyszył lekki dreszczyk emocji. Najmniejszą popularnością cieszyła się główna atrakcja – spanie. Śmiechy, szepty i rozmowy słychać było długo. Nic więc dziwnego, że poranna pobudka sprawiła niektórym sporo trudności. Pyszne, wspólnie przygotowane śniadanie postawiło nas jednak na nogi. O 8.00 wszyscy rozeszli się do domu.

Organizatorką spotkania była pani Izabela Steciuk, a w nocnym czuwaniu towarzyszyły jej pani Aleksandra Para, Elżbieta Olenycz i Kamila Morcinek.