Pływacy z „Trójki” nadal w świetnej formie!

W środę 6 marca 2019 roku w Krytej Pływalni „Delfin” w Skoczowie odbyły się Powiatowe Drużynowe Zawody Pływackie w ramach Igrzysk Dzieci. W kategorii dziewczęta pierwsze miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie w składzie: Martyna Zagórny, Zofia Szostak, Karolina Myrmus, Hanna Duda, Małgorzata Gorgosz, Lena Janikowska, Dominika Kożdoń i Nada Czyż. Także chłopcy z „Trójki” w swej kategorii zaprezentowali się bardzo dobrze zdobywając dobre drugie miejsce. Drużynę stanowili: Mikołaj Szostak, Piotr Matuszny, Dawid Grynia, Kacper Bura, Szymon Ogiegło, Filip Forszt, Patryk Kurzok i Maciej Birowski. Oba zespoły zakwalifikowały się do zawodów rejonowych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Piotr Piotrowski