Podziel się uśmiechem

W październiku i listopadzie nasza Trójka wzięła udział w ogólnopolskim programie profilaktycznym ” Podziel się uśmiechem „. W klasach pierwszych, drugich i czwartej nauczyciele przeprowadzili cykl zajęć na temat właściwej higieny jamy ustnej. Dzieci otrzymały komplety akcesoriów pomagających im w utrzymaniu czystości zębów.

W podsumowaniu programu każda z klas wykonała prace plastyczne propagujące właściwą higienę jamy ustnej. Wykonane prace wzięły udział w konkursie międzyklasowym, który wyłonił najlepsze z nich . Najciekawszy plakat wykonały dzieci z klasy I A, drugie miejsce zajęła praca uczniów klasy IV A. Na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie klas I B oraz I C

W dniu 20 grudnia po jasełkach szkolnych najlepsze prace zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Praca klasy IC będzie reprezentowała naszą szkołę w ogólnopolskim konkursie plastycznym .

Aleksandra Para