Rekrutacja – ważne informacje dodatkowe

ważne informacje

Rodziców uczniów spoza naszego obwodu prosimy o potwierdzenie woli zapisu do naszej szkoły w dniach 17-21 kwietnia poprzez system rekrutacyjny bądź w sekretariacie szkoły przy ul. Bielskiej 34 w godzinach od 8:00 do 15:00.

• Ponadto prosimy rodziców dzieci zakwalifikowanych do klasy sportowej o dostarczenie zaświadczenia od lekarza rodzinnego o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczęszczania do tej klasy do dnia 10 czerwca 2023r.
  • Rodziców dzieci zakwalifikowanych do klas ogólnych, którzy wyrażają chęć zapisu do klasy z dodatkowym językiem angielskim (Innowacja pedagogiczna), prosimy o przybycie w dniu 24 kwietnia między godziną 16:00 a 18:00 w celu przystąpienia do diagnozy weryfikującej predyspozycje językowe. Spotkanie odbędzie się w budynku przy ul. Osiedlowej 1.