Reprezentacja szkoły w pływaniu na zawodach rejonowych

26 marca na pływalni w Pawłowicach zostały rozegrane, w ramach Igrzysk Dzieci, rejonowe drużynowe zawody pływackie. Reprezentacje ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II  w Skoczowie  zajęły w kategorii dziewcząt – II miejsce, a chłopców – III. Skład drużyny dziewcząt: Zofia Szostak z kl. 3b, Kinga Mysior z kl. 3d, Lena Janikowska z kl. 4a, Małgorzata Gorgosz z kl. 4a, Nadia Czyż z kl. 5a, Dominika Kożdoń z kl. 5a, Maja Chraścina z kl. 6a i Paulina Szczotka z kl. 6a. Skład drużyny chłopców: Eryk Stefaniak z kl. 3d, Mikołaj Szostak z kl. 3b, Szymon Graboń z kl. 4a, Maciej Birowski      z kl. 5a, Szymon Ogiegło z kl. 5a, Łukasz Gorgosz z kl. 5a, Igor Greń z kl. 6a i Kacper Juroszek z kl. 6a.

Serdecznie gratulujemy!