Rozdanie świadectw.

26 czerwca 2020 r. w budynkach Szkoły Podstawowej nr 3 w Skoczowie przy ul. Osiedlowej 1 oraz Bielskiej 34 wg. ustalonego harmonogramu i zgodnie z obowiązującymi procedurami odbędą się spotkania z wychowawcami, podczas których rozdane zostaną świadectwa szkolne.

Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi dalej procedurami i harmonogramem spotkań:

• Do szkoły  przychodzą tylko zdrowi uczniowie, jeśli w ich domach lub otoczeniu nie przebywa nikt na kwarantannie lub w izolacji.
  • Uczniom przy wejściu,  zgodnie z  procedurami, mierzona jest temperatura oraz następuje dezynfekcja rąk.
  • Rodzice nie będą wpuszczani do budynku szkoły.
  • W pomieszczeniach  wyznaczonych na spotkania uczniów z wychowawcami przygotowane są    krzesła dla uczniów i stolik z krzesłem dla wychowawcy.
  • Wychowawcy mają do dyspozycji ok. 30 minut na omówienie najważniejszych spraw oraz na koniec spotkania  przekazują uczniom  świadectwa i wypuszczają uczniów z zachowaniem dystansu społecznego określonymi poniżej wyjściami, następnie  następuje dezynfekcja sali.

budynek przy ul. Osiedlowej 1

• Uczniowie na aulę wchodzą do szkoły wejściem głównym od ul. Góreckiej natomiast wychodzą wyjściem z auli od strony Osiedlowej.
  • Uczniowie na świetlicę wchodzą i wychodzą do szkoły wejściem przez świetlicę od ul. Osiedlowej.
  • Uczniowie na korytarz III piętra wchodzą i wychodzą do szkoły wejściem od ul. Osiedlowej.

budynek przy ul. Bielskiej 34

• Uczniowie na salę gimnastyczną  wchodzą i wychodzą do szkoły wejściem  obok sali gimnastycznej od ul. Kukucza.
  • Uczniowie na korytarz na I piętrze wchodzą i wychodzą do szkoły wejściem głównym  od ul. Bielskiej udając się na piętro lewą częścią klatki schodowej.
  • Uczniowie na korytarz na II piętrze wchodzą i wychodzą do szkoły wejściem głównym  od ul. Bielskiej udając się na piętro prawą częścią  klatki schodowej.