Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Pierwsze koty za płoty! Za nami pierwsza w tym roku szkolnym pobudka przy przerywanym dźwięku budzika (jeszcze tylko 5 minut…) i pierwszy spacer do szkoły. Znamy już swoich wychowawców, sale i plany…Nie da się ukryć, że wakacje się skończyły. 2 września oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/2020. O godzinie 9.00 w auli naszej szkoły spotkali się najmłodsi uczniowie, którzy obejrzeli program artystyczny przygotowany przez klasę 3a pod kierunkiem pani Beaty Gaś. To właśnie w tej części słowa szczególnej życzliwości skierowane zostały w stronę pierwszoklasistów oraz ich wychowawczyń: pani Klaudii Niesyt, pani Darii Kur i pani Aleksandry Pary.

O godzinie 10.00 akademię dla grupy starszej poprowadziła klasa 5c wraz z wychowawczynią panią Sylwią Kwas. Oba występy przypomniały czas wakacyjnej beztroski, a jednocześnie upamiętniły rocznicę wybuchu II wojny światowej. Uczniowie i nauczyciele zostali powoli wprowadzeni w szkolną rzeczywistość. Jak podkreśliła pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz przed nami pracowity, lecz wyjątkowo piękny czas. Bo w szkole oprócz wiedzy, zdobywa się także cenne doświadczenia i przyjaciół.

Pełni pozytywnej energii życzymy sobie i Wam: sukcesów na miarę każdego z nas, dużo radości i zachowania odpowiedniej perspektywy.

Kamila Morcinek