Rozśpiewane Boże Narodzenie – koncert laureatów.

Wyniki gminnego konkursu kolęd znamy od ponad miesiąca. Już w grudniu cieszyliśmy się z odniesionych sukcesów. Dzisiaj ponownie mogliśmy przeżywać radość, bo na zwycięzców czekały dyplomy i nagrody. Najważniejsze jednak, że ponownie, tym razem przy szczelnie wypełnionej widowni sali MCK  „Pod Pegazem” dzieliliśmy się świąteczna radością. Najlepiej jak umiemy, śpiewając. Uczniowie naszej szkoły na scenie prezentowali się cztery razy:

Miłosz Kurzok i towarzyszący mu na kajonie Cezary Machej zdobywcy 1 miejsca w kategorii soliści do lat 12,

zespół DoReMini   w składzie: Maja  Szczodrowska, Kinga Knapik,Nadia Czyż, Magda Uszyńska, Klaudia Gruszczyk, Ania Niemczyk i Maja Kalita   wywalczył 3 miejsce w kategorii zespoły do lat 7-12 lat,

Kamila Kurzok – zdobyła 2 miejsce w kategorii soliści 12-16 lat,

Julia Buda, Kamila Kurzok  Maksymilian Zontek – 1 miejsce w kategorii zespoły do lat 12-16 lat

Podczas tego magicznego wieczoru mogliśmy również podziwiać pozostałych laureatów konkursu. To był niezapomniany wieczór.

tekst: Sławomir Chmiel

Dziękujemy Miejskiemu Centrum Kultury w Skoczowie za udostępnienie zdjęć wykorzystanych w artykule.