Rozśpiewane Boże Narodzenie

Z niecierpliwością odliczamy czas do świąt.  Na te szczególne dni z radością czekają dzieci, cieszą się dorośli. Uzdolnieni wokalnie uczniowie ze skoczowskiej gminy mieli już dzisiaj okazję, przeżywać wigilną atmosferę, uczestnicząc w koncercie „Rozśpiewane Boże Narodzenie„. Dodatkowy dreszczyk emocji dodawał fakt, że występy dzieci były ocenianie przez profesjonalne jury w składzie: Anna Kasper, Tomasz Pala, oraz Mariusz Śniegulski. Ponad 2 godziny koncertu wypełnione były to wesołą kolędą, to nastrojową świąteczną kołysanką, to  znowu żywiołowa pastorałką. Nikt się nie nudził. Naszą szkołę reprezentowali soliści: Maja Szczodrowska, Staś Krysta, zespół DoReMi. „Do szopy hej Pasterze” w duecie wykonali: Miłosz Kurzok Staś Krysta. Wszyscy  zaśpiewali znakomiecie. Cieszymy się, że nasz wysiłek doceniło jury konkursu. Zespół DoReMi z Czarkiem Machejem na kajonie, za wykonanie kolędy „Dziś w Betlejem jasno tak” zdobył I miejsce, Maja Szczodrowska  wyśpiewała  wyróżnienie. Gratulacje dla wszystkich wykonawców.

Sławomir Chmiel