Skoczowski Prymus – Klaudia Gruszczyk z kl.7 b

24 czerwca w czasie sesji Rady Miejskiej Skoczowa siedmioro uczniów ze skoczowskich szkół odebrało nagrody burmistrza dla najzdolniejszych uczniów o nazwie Skoczowski Prymus 2020.

Aby otrzymać nagrodę nie wystarczyło pochwalić się wysoką średnią ocen i wzorowym zachowaniem. Kandydat z każdej szkoły musiał mieć również inne osiągnięcia, takie jak sukcesy w konkursach, sukcesy sportowe, wyjątkowa aktywność społeczna i zaangażowanie w życie szkoły i miasta. Na tytuł prymusa niewątpliwie zasłużyła Klaudia Gruszczyk, uczennica klasy 7b .

W naszej szkole Klaudię znają wszyscy! Jest najbardziej aktywną społecznie uczennicą. Reprezentuje „Trójkę” w licznych konkursach. Jest również sportsmenką – uczestniczy z sukcesami w licznych imprezach sportowych organizowanych  na terenie naszego miasta. Poza tym cechuje ją wysoka kultura osobista, chęć do pracy i mnóstwo pomysłów do zrealizowania na terenie szkoły. Zawsze jest uśmiechnięta i życzliwa dla kolegów i koleżanek. Gratulujemy Klaudii Gruszczyk takiego wyróżnienia i życzymy kolejnych sukcesów w różnych dziedzinach!

Izabela Steciuk