Skorzystaj z ciekawych materiałów do nauki.

 1. www.gov.pl/web/zdalnelekcje
 2. Epodreczniki.pl
 3. www.cke.gov.pl/
 4. Portal wiedzy dla nauczycieli
 5. Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych
 6. Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”
 7. Portal lektury.gov.pl
 8. Strona Centrum Nauki Kopernik
 9. Portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej 
 10. Serwis IPN Przystanek historia
 11. Strona Krajowego Biura Programu eTwinning
 12. Serwis Ninateka
 13. Serwis Muzykoteka Szkolna
 14. Biblioteka Cyfrowa Polona
 15. Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji
 16. Serwis Telewizji Polskiej
 17. Serwis Polskie Radio Dzieciom
 18. https://etwinning.pl/zdalna-edukacja-z-etwinning/

W czasie kiedy szkoła jest zamkniętą, uczniowie otrzymują od nauczycieli materiały i ćwiczenia, które pozwalają na utrwalenie nabytej już wiedzy oraz przyswajanie nowych informacji i rozwijanie umiejętności. Po raz pierwszy w historii naszej szkoły nauczanie jest realizowane wyłącznie przez Internet. Nie jest to zupełnie nowe doświadczenie, gdyż dotąd wiele zadań z różnych przedmiotów, tworzyliśmy i rozwiązywaliśmy za pośrednictwem różnych platform i programów edukacyjnych m.in NUADU. Warto wykorzystać nietypowy czas. Oprócz wykonywania zadanych lekcji i ćwiczeń, zachęcamy do dodatkowej inwestycji w własny rozwój. Korzystajmy z polecanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej wartościowych stron dla uczniów (niejeden temat pewnie zainteresuje też rodziców). Różnorodność proponowanych materiałów jest tak rozległa, że każdy znajdzie coś dla siebie, i jak pewnie się już niejeden z Was się przekonał, nauka to nie tylko ciężka praca, obowiązek (również w tym szczególnym czasie). Nauka to też świetna zabawa i radość, kiedy robimy postępy, kiedy potrafimy więcej. Radość dla Was i dla Waszych bliskich.