Sportowy sukces

gala sportu

W ubiegłym roku szkolnym wielokrotnie cieszyliśmy się ze sportowych osiągnięć naszych uczniów. Bardzo dobre wyniki zdobywane przez młodzież z „Trójki” w indywidualnych i drużynowych rozgrywkach przełożyły się na kolejny sukces.

W piątek 30 września w Cieszynie podczas Gali Sportu Powiatu Cieszyńskiego i „Głosu Ziemi Cieszyńskiej” uhonorowano najlepszych sportowców, trenerów, działaczy sportowych oraz szkoły, które osiągnęły najlepsze wyniki we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w roku szkolnym 2021/2022.

W powiatowej klasyfikacji Igrzysk Młodzieży nasza szkoła zajęła drugie miejsce! Nagrodę odebrali pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz oraz pan Zdzisław Kołodziejczyk.

Powodem do radości jest także fakt, iż Gmina Skoczów zwyciężyła w klasyfikacji punktowej gmin powiatu cieszyńskiego. Wyrazy uznania dla uczniów i nauczycieli, którzy przyczynili się do tego sukcesu, przekazali: starosta cieszyński – Mieczysław Szczurek, przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego – Tadeusz Glos, przewodniczący Rady Powiatu Cieszyńskiego – Stanisław Kubicius oraz zastępca burmistrza Skoczowa – Andrzej Bubnicki.

My także serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w tegorocznej rywalizacji!

tekst: Kamila Morcinek

gala sportu