Spotkanie z artystą.

W dniu 15.05.2019r  w świetlicy szkolnej miało miejsce spotkanie  z Panem  Krzysztofem Czaderem  – wszechstronnym twórcą , który rzeźbi, maluje, rysuje,  a także interesuje się botaniką. Posiada bogaty zbiór przepięknych motyli i chrząszczy, a także kamieni i dawnych monet. Eksponaty bardzo podobały się obecnym na spotkaniu dzieciom, które z entuzjazmem podziwiały kolekcję. Dzieci były również pod wrażeniem autorskich prac malarskich i rzeźbiarskich naszego gościa. Pan Krzysztof jest laureatem wielu konkursów organizowanych na szczeblu regionalnym jak i ogólnopolskim. W 2001 roku został uhonorowany Laurem Srebrnej Cieszynianki.  Artysta zachęcał dzieci do aktywnego spędzania czasu wolnego i rozwijania swoich pasji. Dzieci mają nadzieję na kolejne takie spotkanie….

Magdalena Tyc