Świąteczne wspomnienia

pierniczki

Pewnie zapomnieliście już o świątecznych smakach i aromatach, więc dzisiaj jeszcze słodkie przypomnienie zimowych rodzinnych wieczorów spędzonych na przyjemnym chrupaniu pierników. W grudniu zachęcałam do wypiekania korzennych pierniczków, niektórzy z uczniów przysłali zdjęcia swoich nie tylko pięknych, ale zapewne przepysznych ciasteczek.

Gratuluję pomysłów w dekorowaniu małych cudeniek. Na każdego kto przysłał fotografię czeka w szkole upominek, który mam nadzieję zachęci Was do kulinarnych przygód w kuchni, a tym samym ciekawego spędzenia czasu wolnego.

Uczniowie klas starszych będą mogli odebrać upominek w sekretariacie szkoły przy ul. Osiedlowej od piątku 29.01.2021 roku, uczniom kl.1-3 osobiście go wręczę.  Zachęcam do obejrzenia galerii zdjęć.

Życzę dobrej zabawy! Dorota Maciejewska -pedagog szkolny

pierniczki Natalii Michalskiej