Świąteczny konkurs “The Best Christmas Card”

Został rozstrzygnięty świąteczny konkurs z języka angielskiego na najciekawszą kartkę świąteczną pt. “The Best Christmas Card“dla uczniów klas II i III. Zadaniem uczestników było wykonanie bożonarodzeniowej kartki świątecznej wraz z anglojęzycznymi życzeniami. Liczył się pomysł oraz estetyka wykonania pracy. Najpiękniejsze prace zostały nagrodzone.

W kategorii klas II najlepsi byli:

I miejsce – Maja Hejnowicz 2c

II miejsce – Nikodem Kłek 2b

III miejsce – Lena Obracaj 2b i Dawid Szwedo 2a

w kategorii klas III

I miejsce – Milena Król 3c

II miejsce – Ines Kasafir 3b

III miejsce – Miłosz Ślęzak 3c

Wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom konkursu dziękuję za udział, zaangażowanie  i piękne prace!!!                                                                                 Joanna Machej