Takiej dyskoteki jeszcze nie było!

30.10.2018 roku uczniowie naszej szkoły bawili się w wyjątkowym stylu. W ramach wciąż trwającego projektu Niepodległa jego koordynatorzy wraz z Radą Samorządu Uczniowskiego zorganizowali dyskotekę pod hasłem Lata 20.Lata 30. Hity były współczesne, na parkiecie szalała nasza młodzież, jednak stroje … Nie z tej epoki! Kreatywność uczniów przerosła najśmielsze oczekiwania. W ubiorach

stylizowanych na lata 20. i 30. XX wieku wszyscy wyglądali zjawiskowo! Z przyjemnością oglądaliśmy rewię mody, która odbyła się w przerwie dyskoteki. Jury, w skład którego weszli: pani dyrektor Małgorzata Jasionowicz, opiekunowie RSU oraz uczniowie, dokonało wyboru najlepszego stroju damskiego i męskiego. Oj, nie była to łatwa decyzja…Nagrody przyznane były w dwóch kategoriach: klasy 4-5 oraz klasy 6-8. W grupie młodszej zwyciężyli Malwina Dzierbanowicz oraz Paweł Pustówka.Drugie miejsca zajęli Martyna Zagórny oraz Kacper Bura.  Wśród starszych uczniów bezkonkurencyjni okazali się Emilia Stanula oraz Dominik Gembala. Wyróżnieni zostali także Natalia Przybyła oraz Maciej Bujok. Gratulujemy zwycięzcom oraz tym wszystkim, którzy odważyli się przebrać. Brawo Wy!

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam w obsłudze naszego bufetu. Wasza praca sprawiła, że po wielkim szaleństwie każdy mógł uzupełnić niedobory energii!:)