Tradycyjne jasełka

Jak co roku młodzież naszej szkoły przygotowała na Święta Bożego Narodzenia przedstawienie o narodzinach Jezusa Chrystusa. Opiekunem twórczej młodzieży oraz reżyserami przedstawienia był Pani Izabela Steciuk oraz Pani Katarzyna Czujak. W przygotowaniu spektaklu brali udział uczniowie z klas  czwartych i piątych oraz wokaliści, uczestnicy Gminnego Konkursu Kolęd. 19 grudnia młodzież prezentowała się w auli szkolnej podczas wigilijki dla pracowników szkoły. Dwa ni później w naszej szkole gościliśmy mieszkańców naszego osiedla oraz rodziców, dziadków występującej młodzieży. Największa widownia oklaskiwała młodych artystów w piątek, kiedy prezentowali się przed kolegami z całej szkoły. Po piątkowych występach wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami przeżywali świąteczny czas na wigilijkach klasowych.