V Zawody Narciarskie „O Puchar Lolka”

W piątek 8 lutego 2019 w Wiśle Malince na stoku „Klepki” odbyły się po raz piąty szkolne zawody narciarskie „O Puchar Lolka”. W zawodach uczestniczyli uczniowie od klasy drugiej do ósmej – łącznie 38 uczniów. Do Wisły przyjechały z dziećmi całe rodziny, nie brakowało więc kibiców. W zawodach wzięli udział również opiekunowie dzieci: rodzice, dziadkowie i starsze rodzeństwo. W zaciętej rywalizacji było ich 25!  Swoich sił próbowali również najmłodsi – „uczniowie” przedszkola. Walczono w trzech kategoriach wiekowych uczniów, w kategorii indywidualnej opiekunów i w konkurencji rodzinnej: dziecko z opiekunem.

Dziewczynki z klas 1 – 3:

I miejsce Zofia Madej 2b

II miejsce Lilianna Kamyczek

Chłopcy z klas 1 – 3:

I miejsce Aleksander Machej 3a

II miejsce Jakub Cichowlas 3a

III miejsce Aleksander Kukla 3a

Dziewczynki z klas 4 – 5:

I miejsce Hanna Duda 4a

II miejsce Antonina Rakus 4a

III miejsce Sara Kamyczek 4a

Chłopcy z klas 4 – 5:

I miejsce Cezary Machej 5a

II miejsce Olaf Gesing 4d

III miejsce Kacper Bura 4

Dziewczynki z klas 6 – 8:

I miejsce Laura Gilman 8a

II miejsce Natasza Kozubek 7a

III miejsce Weronika Gawlik 7b

Chłopcy z klas 6 – 8:

I miejsce Szymon Ogiegło 6a

II miejsce Igor Greń 7a

III miejsce Fabian Kukla 6a

Opiekunowie kobiety:

I miejsce Anna Madej

II miejsce Małgorzata Rakus

III miejsce Izabela Stanula

Opiekunowie mężczyźni:

I miejsce Marcin Machej

II miejsce Sergiusz Kozubek

III miejsce Wojciech Cichowlas

Konkurencja rodzinna (łączny czas dziecka i opiekuna):

I miejsce Cezary Machej z tatą

II miejsce Natasza Kozubek z tatą

III miejsce Aleksander Machej z tatą

Najlepszy czas wśród dziewcząt uzyskała Laura Gilman z klasy 8a.

Najlepszy czas wśród chłopców uzyskał Szymon Ogiegło z klasy 6a.

Zwycięzcy otrzymali medale, a Szymon i Laura narciarskie statuetki.

Cieszymy się z tak licznego uczestnictwa w zawodach, tym bardziej, że wielu zawodników jest z nami od I Zawodów Narciarskich „O Puchar Lolka”. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc! Choć nasze zawody to przede wszystkim zabawa, jesteśmy pod wrażeniem profesjonalnych umiejętności zawodników. Życzymy wszystkim udanych narciarskich ferii!

Organizatorzy: Izabela Steciuk i Kornel Rakus