Warto pomagać! – nasi uczniowie wśród wolontariuszy WOŚP

W niedzielę 12 stycznia odbył się 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra grała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Wśród wolontariuszy  byli nasi uczniowie,

którzy z radością i zaangażowaniem kwestowali na ulicach Skoczowa: Ania Niemczyk z 7b, Jan Niemczyk z 8a, Maja Król z 6a, Klaudia Gruszczyk z 7b, Maja Kalita z 7b, Sebastian Piecha z 7b, Magda Uszyńska z 7b, Kamila Frenzel z 7b, Wiktoria Benigni z 7b, Sandra Kuczera z 7b. Wyjątkowe podziękowania kierujemy w stronę rodziców uczniów, którzy towarzyszyli swoim dzieciom w tym niezwykłym  dniu, włączając się w wielką rodzinę ludzi, którzy chcą pomagać innym.

Izabela Steciuk